Sorteeri:   uued  |  hääli
 •  

  Meeldib
  Add this!

  Keri 2018

  # 2018-08-19 17:29:00, Fotostuudio Fotopesa Blog
  Nagu siit näha, oli meil juuli lõpus jälle minek Keri saarele.Kui seda pilti tähelepanelikult vaadata, kas on näha ühte musta seljakotti?Jah,seda ei ole. Jäi maha. Aga polnud hullu,püksid olid jalas ja särk oli seljas,raamat ja rummipudel olid teises kotis,sai hakkama.Järgnevalt annan lühiülevaate Kerilaste töödest ja tegemistest 21. saja...
 •  

  Meeldib
  Add this!

  Kalapüük Laulasmaa rannas

  # 2018-06-27 10:56:00, Fotostuudio Fotopesa Blog
  Sel korral ükski  kala õnge otsa ei tulnud , aga ilus ilm ja toredad mälestused olid kindlastiBroneeri aeg fotopesa@gmail.com  

Sotsiaalmeedia!

Kui sind huvitab mida inimesed Sinu ettevõttest, tootest ja konkurentidest sotsiaalmeedias räägivad, tutvu lähemalt SocialDiveri teenusega. Sotsiaalmeedia monitooringusüsteemi on loonud Freqmedia - Eesti juhtiv infoseire ettevõte.

Tule ja liitu

Lisa blogi!

Lisa blogi! »

Uus blogikeskkond äriblogi.station.ee on organisatsioonide ja erinevate valdkondade asjatundjate blogikandeid ning Twitter võrgustiku teateid koondav infokeskkond. Blogi või Twitteri lisamine ning keskkonna kasutamine on kõigile tasuta.

Kui kirjutad mingil kindlal erialasel teemal või esindad blogosfääris oma ettevõtet, siis lisa blogi ja/või Twitter siit ».

Tere tulemast,
Station.ee meeskond