Sorteeri:   uued  |  hääli
 •  

  Meeldib
  Add this!

  Projektijuhi 4 nõuannet digiprojektiga alustamisel

  # 2019-09-09 19:29:00, OKIA Blogi
  Selles postituses toome välja 4 (neli) peamist nõuannet millega tuleb digiprojektiga alustamisel arvestada. Kohtumine on selja taga (vt kuidas kohtumiseks… The post Projektijuhi 4 nõuannet digiprojektiga alustamisel appeared first on OKIA.
 •  

  Meeldib
  Add this!

  Puhume projektile tu(u)le sisse

  # 2019-08-22 13:25:00, OKIA Blogi
  Selles postituses räägime kohtumise ettevalmistusest, kohtumise ülesehitusest ja projekti kaasosalistest. Kuidas kohtumiseks ette valmistada? Kutsume Sind kohtumisele, et koguda projekti… The post Puhume projektile tu(u)le sisse appeared first on OKIA.
 •  

  Meeldib
  Add this!

  Digiprojekt algab esimesest kontaktist

  # 2019-08-15 00:59:00, OKIA Blogi
  Algus on tehtud, hinnapäring saadetud. Mis edasi? Selles postituses kirjutame hinnapäringu olemusest, kohtumisest ja kuidas päringust saab kohtumine. Hinnapäringu olemusest… The post Digiprojekt algab esimesest kontaktist appeared first on OKIA.

Sotsiaalmeedia!

Kui sind huvitab mida inimesed Sinu ettevõttest, tootest ja konkurentidest sotsiaalmeedias räägivad, tutvu lähemalt SocialDiveri teenusega. Sotsiaalmeedia monitooringusüsteemi on loonud Freqmedia - Eesti juhtiv infoseire ettevõte.

Tule ja liitu

Lisa blogi!

Lisa blogi! »

Uus blogikeskkond äriblogi.station.ee on organisatsioonide ja erinevate valdkondade asjatundjate blogikandeid ning Twitter võrgustiku teateid koondav infokeskkond. Blogi või Twitteri lisamine ning keskkonna kasutamine on kõigile tasuta.

Kui kirjutad mingil kindlal erialasel teemal või esindad blogosfääris oma ettevõtet, siis lisa blogi ja/või Twitter siit ».

Tere tulemast,
Station.ee meeskond