Sorteeri:   uued  |  hääli
 •  

  Meeldib
  Add this!

  Oleme kolinud

  # 2018-12-20 18:34:00, OKIA Blogi
  Me kolisime! Asume nüüd Telliskivi Loomelinnakus, aadressil Telliskivi 60/2, korpus A, 4. korrus. Järgmisest nädalast puhkame tiimiga ajavahemikul 24.12.18-02.01.2019, aga ootame… The post Oleme kolinud appeared first on OKIA.
 • 3

  Meeldib
  Add this!

  Uus loom – Google Maps ja “For development purposes only”

  # 2018-09-13 20:35:00, OKIA Blogi
  Käes september ja aeg kooli minna. Paljude jaoks, kes naasevad suviselt puhkuselt ja lähevad tööle tagasi, tabab kodulehelt aga ebameeldiv… The post Uus loom – Google Maps ja “For development purposes only” appeared first on OKIA.

Sotsiaalmeedia!

Kui sind huvitab mida inimesed Sinu ettevõttest, tootest ja konkurentidest sotsiaalmeedias räägivad, tutvu lähemalt SocialDiveri teenusega. Sotsiaalmeedia monitooringusüsteemi on loonud Freqmedia - Eesti juhtiv infoseire ettevõte.

Tule ja liitu

Lisa blogi!

Lisa blogi! »

Uus blogikeskkond äriblogi.station.ee on organisatsioonide ja erinevate valdkondade asjatundjate blogikandeid ning Twitter võrgustiku teateid koondav infokeskkond. Blogi või Twitteri lisamine ning keskkonna kasutamine on kõigile tasuta.

Kui kirjutad mingil kindlal erialasel teemal või esindad blogosfääris oma ettevõtet, siis lisa blogi ja/või Twitter siit ».

Tere tulemast,
Station.ee meeskond